Hakkımızda

ÖZYILDIZ Hidrolik pnomatik makine sanayi, 1990 yılında kurulmuş olup, hidrolik makine sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Özellikle hidrolik kriko alanında büyük bir atılım yaparak, Türkiye ve yurt dışında Pazar payını da arttırmıştır. Bilinçli ve uzman kadrosu ile yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden firma yılların vermiş olduğu tecrübe ve istikrarla çözüm odaklı işlerinde dikkatli ve titiz olmaya özen göstermiştir, konusundaki uzmanlığını müşterilerine kanıtlayarak bir adım öne geçmiş, ismini duyurmuş ve kendini geliştirmiştir. Ürün kalitesinden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini esas olarak çalışmanın, ismi kalıcı yapacak bir misyon olduğunun bilincinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyon & Misyon

En iyi kaliteyi, en iyi fiyata sunma amacı ile yıllardır hizmet veren firmanın, misyonunun temel taşı, tabi ki müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sadece kaliteli makine teslimatı değil, özellikle kaliteli teknik destek ile sağlanabileceği bilincinde olan firma bu anlayışı tüm kadrosu ile benimsemiştir.

Özyıldız Hidrolik sadece bir makine imalatçısı değil, hizmet verdiği değerli müşterilerinin,365 gün 24 saat hizmetindedir. Hiç bir sistemin hatasız, problemsiz olmayacağı bir gerçektir. Burada önemli olan karşılaşılan sorunun en kısa sürede çözülebilme yeteneğidir..